Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 1 063,00 €

Metalas

Metalas

Užsegimas

Užsegimas

Su brangakmeniais

Su brangakmeniais

Akmuo

Akmuo

Akmens spalva

Akmens spalva

Auskarai su perlais

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Auskarai su perlais

Auskarai su perlais nuo seno laikomi elegancijos ir rafinuotumo simboliu. Perlais karaliai ir rūmų didikai puošdavosi dar 2206 m.pr. Kr. Tai buvo valdžios ir gerbūvio simbolis. Papuošalai su perlais labai vertinami dar ir šiais laikais, nes laikomi absoliučia klasika.

Mados ikona Coco Chanel yra pasakiusi, kad šie aksesuarai yra tinkami prie kiekvienos moters aprangos, nesvarbu ar tai dalykinis kostiumėlis, juoda maža suknelė ar derinys su juodu megztuku. Šių dienų mada leidžia juvelyriką su perlais derinti net su laisvalaikio apranga, tad sunku įsivaizduoti universalesnį papuošalą.

Kokius dirbinius su perlais pasirinkti? 

Kuomet žvelgiame į savo papuošalų dėžutę, verta įsivertinti kelis aspektus: ar naujieji auskarai su perlais dera su kita juvelyrika bei apsvarstyti, ar išsirinkta juvelyrika su perlais internetu nėra identiška jau turimiems papuošalams? Pirmuoju atveju svarbu įvertinti, kaip naujas pirkinys derės su esamais aksesuarais, ar sutaps jų metalo spalvos, pavyzdžiui, jei jūsų papuošalų dėžutėje dominuoja auksas, galbūt verta pasvarstyti apie auksinius dirbinius su perlais.

Kitas aspektas, apie kurį siūlome pagalvoti, ar išsirinkti auskarai su perlais nėra itin panašūs į jau turimus papuošalus, ypač, jei jūsų aksesuarų kolekcijoje tai jau ne pirmas pirkinys su perlais. Kiekvienas dirbinys yra investicija, todėl verta gerai apsvarstyti, kokio rezultato siekiate ir su kuo šį naują pirkinį derinsite.

Auskarai su perlais išeina iš mados?

Iš karto norisi atsakyti, kad klasika niekada neišeina iš mados. Juvelyrika su perlais yra papuošalai, kuriuos galėsite perduoti savo vaikams ar anūkams ir būsite tikri, jog jie tebebus madoje. Jaunoji karta atranda savą santykį su šiais dirbiniais ir geba juos pritaikyti prie dar įvairesnių stiliaus sprendimų, tad tai gali tapti net šeimos relikvija. Pirkdami papuošalus su perlais įsigyjate aksesuarus, kuri gali kaupti prisiminimus ir keliauti per kartas. 

Kokia juvelyrika su perlais tinka man?

Nors auskarai su perlais yra lengvai derinami, tačiau verta atkreipti dėmesį ir į auskaro dizainą, juos gaubiančio metalo spalvą bei jūsų odos atspalvį. 

Šaltų veido tonų savininkėms tinka sidabro, platinos ir balto aukso dirbiniai su šviesiais ir juodais perlais. Šiltų veido tonų moterims rekomenduojame papuošalus su perlais rinktis geltono ar raudono aukso juvelyrinius dirbinius. Neutralų veido atspalvį turintys žmonės gali dėvėti bet kokio metalo spalvos auskarus su perlais.

Perkant auskarus su perlais internetu, įvertinkite dirbinių dydį. Įvairūs aksesuarų parametrai gali skirtingai atrodyti kiekvienos moters ausyse. Masyvesnė juvelyrika su perlais labiau tiks stambesnio veido sudėjimo žmonėms, o tuo tarpu smulkaus sudėjimo veido savininkėms siūlome rinktis subtilaus dizaino, dažniau mažesnius papuošalus su perlais. Žinoma, būna ir išimčių, kuomet norisi ekstravagancijos ir masyvių detalių. 

Nuo ko priklauso auskarų su perlais kaina?

Auskarų su perlais kaina priklauso ir nuo jų dydžio, t.y. perlo dydžio bei tauriųjų metalų kiekio, kuris panaudojamas auskaro apdirbimui ir apipavidalinimui, tad įprastai didesni papuošalai pareikalauja atitinkamos investicijos.

Dirbiniai su perlais turi skirtingus modelius, tad kaina taip pat priklauso nuo to, kokios medžiagos yra naudojamos. Auskarų su perlais kaina gali skirtis nuo to ar per perlas yra natūralus, ar dirbtinis, taip pat kainą lemia aukso praba bei papuošimams naudojamų akmenų tipas. Cirkoniu dabintų auskarų su perlais kaina bus daug patrauklesnė nei su brangakmeniais. 

„Godlinga“ jūs galite rinktis iš didelio auskarų su perlais internetu pasirinkimo. Toks apsipirkimas taupo jūsų laiką, o siuntos su juvelyrika pristatomos tiesiai į namus. Papuošalai su perlais yra puiki gimtadienio, sukaktuvių ar net spontaniška dovana, kurią įvertins kiekviena moteris.