Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 49,00 € - 770,00 €

Dydis

Dydis

Metalas

Metalas

Akmuo

Akmuo

Vestuviniai žiedai

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Vestuviniai žiedai ne tik papuošalai

Tikriausiai kiekvienas pamatęs ausinius žiedus ant dešinės rankos bevardžio piršto žino, jog tai yra vestuviniai žiedai. Tai tik parodo kokia gili ir įsišaknijusi tradicija susieja beribę dviejų žmonių meilę ir juvelyrinį dirbinį. Tačiau šie žiedai yra ne tik sentimentais apipintas papuošalas, tačiau ir labai unikali ir kiekvieno kasdienybę papildanti detalė.

Žinoma, svarbiausia šio papuošalo reikšmė išlieka būtent simbolinė, tačiau nereiktų pamiršti, jog ir dizainas, kurį pasirenka sutuoktiniai yra be galo svarbu, nes kiekviena detalė, kuri yra susijusi su vestuviniais žiedais turi ir savo reikšmę bei žinutę. Dėl šios priežasties yra labai svarbu įsigilinti į visus šiuos papuošalus siejančius komponentus, kurių visuma sukuria meilės emociją. 

Vestuvių simbolika

Visais amžiais žmonės vienas kitam prisiekdavo amžinąją meilę, pasitelkdami vienokius ar kitokius simbolius. Pirmieji žiedus, kaip santuokos simbolius pradėjo naudoti Egiptiečiai, tuomet vadindami juos meilės žiedais, nes būtent šios formos papuošalus laikė amžinos meilės ir gyvenimo kartu simboliu. Tačiau tokius žiedus, kaip mes esame įpartę matyti dabar, vestyvių ceremonijų metu, pradėjo taikyti dar esnovės Romoje. Ten vestuviniai žiedai tapo labiau išvystyti, gražesni ir įmantresni. Dažnai šių žiedų dizaine atsirasdavo išgraviruoti meilės dievo arba pačių jaunųjų atvaizdai.

Bėgant laikui ir platėjant juvelyrikos dizainams, žiedai naudojami vestuvių ceremonijoms buvo pradėti kurti dviejų susikibusių rankų pavidalu, taip dar labiau atskleisdami dviejų žmonių meilę, bendrystę bei artumo jausmą. Taip pat šio tipo žiedai buvo laikytas stipriu simboliu reiškiančiu neišskiriamą sąjungą.  Žinoma, taip pat svarbi šių žiedų simbolika yra graviravimas. Svarbus aspektas šioje vietoje, yra tai, kad graviravimas suteikia galimybė dar labiau personalizuoti juvelyrinius dirbinius, taip pat šiuo būdu galima sukurti stiprią emocinę reikšme, kuri bus intymi ir jautri žinutė vienas kitam. 

Įvairios dizaino galimybės

Kaip ir kiti juvelyriniai dirbiniai, papuošalai naudojami vestuvių ceramonijose yra išskirtinio dizaino, taip sukurdami individualumą ir savitą aurą. Vestuviniai žiedai tikrai ne išimtis, kadangi šis papuošalas yra vienas pagrindinių aspektų dviejų žmonių sąjungoje. Labai svarbu atkreipti ypatingą dėmesį šių žiedų stilistikoje ir dizaine. Žiedai pasižymi tuo, jog net ir pačios mažiausios dalelės gali turėti reikšmę ir emociją. Nors šiais laikais, kaip ir anksčiau, patys populiariausi išlieka klasikiniai aukso žiedai, žmonės vis dažniau renkasi įmantresnius sprendimus.

Svarbu išsigryninti idėją, ir jos siekti, nes su šiuolaikinėmis galimybėmis, dizaino galimybės yra, iš tiesų, begalinės. Neapsisprendžiate ties vienu stiliumi, ne bėda, galite kombinuoti keletos rūšių auksą į vieną žiedą, ši galimybė atskleidžia begalines stilistines kombinacijas ir vyrams, ir moterims. Norintiems elegantiškesnio, labiau dėmesį atkreipiančio atributo, pagrindiniu pasirinkimu tampa inkrustuoti žiedai, kurie padeda atskleisti ne tik nuostabią vestuvių emociją bet ir nepakartojamai atrodo ant rankos. Žinoma, tie kas nori pačio išskirtiniausio dizaino, renkasi individualiai gaminamus žieds, kurių variacijos priklauso tik nuo besirenkančiųjų fantazijos ir norų. Neretai būsimi jaunavedžiai pasirenka žiedų graviravimą, kas tik dar labiau padidina sentimentinę ir emocinę šio papuošalo vertę, kuri, dažnai būna daug vertingesnė už materialinę. Taigi, svarbu