Sidabriniai žiedai

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Sidabriniai žiedai – stilinga klasika

Sidabras – taurusis metalas, vertinamas dėl savo estetikos ir turintis didelę simbolinę prasmę. Sidabriniai žiedai taps tiek puikiu akcentu kasdieniams drabužiams, tiek išraiškinga detale, pabrėžiančią puošnumą. Tokie žiedai yra lakoniški ir kartu elegantiški. Taip pat sidabras gali puikiai pabrėžti daugelio brangakmenių grožį.

Internetinėje parduotuvėje „Goldinga“ žiedų iš sidabro asortimentas yra labai platus, todėl norėtume pagelbėti išsirinkti būtent jums tinkantį modelį.

Žiedai be akmens

Tai yra papuošalas, kuris išvaizdai suteiks įdomių ir neįprastų akcentų. Tokį žiedą gali dėvėti bet kokio amžiaus moterys ir vyrai. Dažnai šį variantą renkasi jaunavedžiai, nes tokie žiedai yra neįprastai elegantiški ir praktiški, be to, jie puikiai tiks staigmenai. Jei abejojate, kokio akmens norėtų jūsų išrinktoji, geriausia rinktis estetišką, šiuolaikinį dizainą be inkrustacijos.

Žiedai su cirkoniais

Sidabrinis žiedas su cirkoniu – vienas mėgstamiausių moterų papuošalų. Pirmiausiai, jo kaina yra gana prieinama. Antra – sidabro ir skaidraus akmens derinys atrodo stulbinamai. Cirkonis gali būti ne tik permatomas. Norėdami išgauti juodą atspalvį, juvelyrai jį kaitina – tuomet jis yra panašus į paslaptingą juodąjį deimantą. Pridėjus chromo, jis tampa žalias it smaragdas, erbio – rausvas, primenantis rubiną. Kasdieniam nešiojimui puikiai tiks juostų pavidalo žiedai, inkrustuoti smulkiais cirkoniais.

Žiedai su oniksu

Šaltas sidabro atspalvis puikiai pabrėžia užtikrintumą, galią ir įkvėpimą simbolizuojantį juodąjį oniksą. Astrologai tiki, jog šį akmenį turėtų rinktis asmenys, siekiantys vidinio harmoningumo. Papuošalai su oniksu niekada neišeis iš mados. Žiedai su oniksu atrodo prabangiai ir elegantiškai.

Žiedai su perlu

Sidabrinis žiedas su perlu – tai nesenstanti klasika, aktuali visais laikais. Šiuos žiedus verta derinti prie aprangos kiek atsargiau, kadangi tai yra prabangus akmuo, kuris asocijuojasi išskirtinai su moteriškumu ir elegancija. Žiedas su perlu ir cirkoniais puikiai papildys vakarinę suknelę, subtilesnis variantas taps nuostabiu akcentu dėvint klasikinį kostiumą.