Sužadėtuvių žiedai

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvės – tai viena intymiausių dviejų mylinčių žmonių švenčių, kuri vainikuojama dailiu pasižadėjimu vienas kitam – sužadėtuvių žiedu. Ši tradicija pradėjo populiarėti dar XV a. Europoje ir per pastaruosius dešimtmečius atkeliavo ir į Lietuvą. Daili sužadėtuvių juvelyrika įprasmina dviejų žmonių meilės kelionę ir veda į sekantį svarbų žingsnį – vestuves.

Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?

Sužadėtuvių dirbinių įvairovė gali apsukti galvą ir įnešti dar daugiau pasimetimo renkantis tą vienintelį žiedelį, su kuriuo ištarsite svarbius žodžius ir pakviesite savo moterį naujam etapui. Sužadėtuvių žiedai internete yra patogus būdas įvertinti skirtingus žiedų aspektus ir išsirinkti tą, nuo kurio gniaužią kvapą. „Goldinga“ nori su jumis pasidalinti per ilgus darbo metus sukauptais patarimais.

Žiedo dydis

Tai vienas dažniausių vyrų užduodamų klausimų – kaip išsirinkti teisingą sužadėtuvių žiedo dydį. Lietuvoje vyraujantis moterų piršto dydis yra 16,5-17,5, todėl jei nežinote tikslaus matmens, siūlome rinktis šiame intervale. Jei žiedo dydis neatitiks, nenusiminkite, šiais laikais yra gana lengva juvelyriką pakoreguoti, o ypač sumažinti.

Sužadėtuvių gaminių dydį galite pabandyti sulyginti su turima moters bižuterija ar juvelyrika ar paprašyti aplinkinių pagalbos. Tam tikrais atvejais artimieji gali padėti visai nesukeldami įtarimo. 

Įvertinkite stilių

Išskyrus žiedo dydžio tenka apsispręsti ir dėl sužadėtuvių juvelyrikos stiliaus. Dažniausia renkamasi tarp klasikinio ir modernaus tipo žiedų. Kuo jie skiriasi? Klasikiniai sužadėtuvių žiedai dažnai yra kuklūs, minimalistinio stiliaus, su vienu brangakmeniu žiedo viduryje. Šie papuošalai dažniausiai dabinami su klasikinio šlifavimo deimantu.

Modernūs sužadėtuvių gaminiai ne retai yra nestandartinio dizaino, gali būti dabinami net keliais deimantais, taip pat žiedas gali būti skirtingo pločio ir dekoruotas įvairias raižiniais. Prie modernaus juvelyrinio gaminio galime priskirti ir spalvotus brangakmenius, tokius kaip smaragdas, safyras, rubinas, topazas ir kita. Rinkitės ne tik tai, kas gražu jums, bet stebėkite, kokio tipo papuošalus mėgsta jūsų antra pusė ir stenkitės atspindėti jos asmenybę. Sužadėtuvių žiedai moterims turi ypatingą reikšmę, tad verta juos renkantis skirti daugiau laiko ir atrasti tokį aksesuarą, kuris atspindės jūsų moterį.

Sužadėtuvių žiedo kaina

Tai dar vienas kriterijus, kuris nelieka paskutinėje vietoje, renkantis sužadėtuvių gaminius. Ne retai galime išgirsti, kad žiedas turi kainuoti 2-3 vyro mėnesinius atlyginimus, tačiau ar galima tokią džiugią žinia matuoti tokiu primityviu matu? Mes kviečiame rinktis gaminį, kuris atspindi jūsų antrą pusę ir derės prie jos stiliaus ir požiūrio į gyvenimą: minimalizmo, ryškumo ar išskirtinumo.

Sužadėtuvių žiedo kaina priklauso nuo metalo: sidabro, ar raudono, geltono, balto aukso bei, žinoma, nuo deimanto ar brangakmenio pasirinkimo ir jo kiekio bei dydžio. Deimantas yra pati tvirčiausia žaliava, todėl gerai nešiojasi, yra ilgaamžiai ir turi vertę rinkoje.

Sužadėtuvių žiedo kaina priklauso ir nuo akmens dydžio, kuo daugiau karatų, tuo kaina yra aukštesnė. Tačiau nepamirškite, kad svarbu ne tik žiedo brangumas, bet ir tai, kaip brangakmenis atrodys ant jūsų moters rankos. Smulkaus sudėjimo ir plonesnių pirštų savininkėms siūlome pirkti mažiau karatų turinčius sužadėtuvių dirbinius, o jeigu žiedo dydis didesnis, tuomet daugiau karatų turintis aksesuaras atrodys patraukliau.

Sužadėtuvių žiedai internete

Gali atrodyti, kad sužadėtuvių juvelyriką rinktis internete yra sudėtinga, tačiau priešingai. „Goldinga“ svetainėje jūs galite patogiai atsifiltruoti norimą metalo spalvą, brangakmenio tipą ir net dydį ir tuomet paprastai palyginti visus pasirinkimus tarpusavyje. Išsirinkti sužadėtuvių žiedą internete yra ne tik praktiška, bet ir patogu. Jūs išlaikysite konfidencialumą, siuntą gausite tiesiai į namus reikiamą dieną, tad nereikės ieškoti kampelio, kuriame galite paslėpti šią malonią staigmeną.