Privatumo politika


Ši privatumo politika buvo parengta siekiant geriau patenkinti interesus tų, kurie yra suinteresuoti žinoti, kaip jų asmenį identifikuojanti informacija (PII) yra naudojama internete. PII, kaip aprašyta Jungtinių Amerikos Valstijų privatumo ir informacijos apsaugos teisėje, yra informacija, kuri atskirai arba kartu su kita informacija naudojama identifikuoti, susisiekti arba nustatyti kito asmens buvimo vietą / identifikuoti individą kontekste. Prašome atidžiai perskaityti mūsų privatumo politiką, kad aiškiai suprastumėte, kaip mes renkame, naudojame, saugome ar kitais būdais tvarkome jūsų asmenį identifikuojančią informaciją, atsižvelgdami į mūsų svetainę.

Kokią asmeninę informaciją mes renkame iš asmenų, kurie lankosi mūsų internetiniame dienoraštyje, svetainėje arba programėlėje?

Užsisakant arba registruojantis mūsų tinklalapyje, kaip įprasta, jūs būsite paprašyti nurodyti savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, pašto adresą, telefono numerį ar kitas detales, padėsiančias jums naudotis svetaine.

Kada mes renkame informaciją?

Mes renkame iš jūsų informaciją, kada registruojatės mūsų svetainėje, darote užsakymą, užsisakote naujienlaiškį, atsakote į apklausą, užpildote formą, naudojatės gyvais pokalbiais ar mūsų svetainėje įvedate informaciją.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją?

Mes galimai naudojame jūsų informaciją, kurią surenkame iš jūsų, kai registruojatės, darote užsakymą, užsisakote naujienlaiškį, atsakote į apklausą ar rinkodaros komunikaciją, naršote svetainėje arba naudojatės tam tikromis kitomis svetainės funkcijomis, tokiais būdais:

 • individualizuoti jūsų patirtį ir suteikti mums galimybę pateikti jums tokį turinį ir prekių pasiūlymus, kurie jus labiausiai domina;
 • patobulinti mūsų svetainę, kad ji jus geriau aptarnautų;
 • leisti mums geriau jus aptarnauti atsakant į jūsų klientų aptarnavimo užklausas;
 • administruoti konkursą, reklamą, apklausą ar kitą svetainės įvykį;
 • greitai vykdyti jūsų sandorius;
 • prašyti paslaugų ar produktų įvertinimo ar apžvalgos;
 • sekti juos po korespondencijos (gyvo pokalbio, elektroninio laiško ar telefoninių užklausų).


Kaip mes saugome jūsų informaciją?

Mūsų svetainė yra reguliariai skenuojama ieškant saugumo skylių bei žinomų pažeidžiamų vietų tam, kad jūsų apsilankymas būtų kuo saugesnis.

Mes nesinaudojame kenkėjiškų programų skenavimu.

Jūsų asmeninė informacija yra laikoma apsaugotuose tinkluose ir yra prieinama tik ribotam skaičiui asmenų, kuriems yra suteiktos specialios prieigos prie tokių sistemų teisės ir iš kurių yra reikalaujama laikyti šią informaciją konfidencialia. Taip pat bet kuri jūsų pateikiama delikati/kredito informacija yra užšifruota naudojant apsaugoto lizdo sluoksnio protokolo (Secure Socket Layer (SSL)) technologiją.

Mes taikome saugumo priemonių įvairovę, kuomet vartotojas daro užsakymą, įveda, pateikia arba pasiekia savo informaciją, kad nuolat užtikrintume jūsų asmeninės informacijos saugumą.

Visi sandoriai yra atliekami per tinklų sąsajos paslaugos teikėją ir nėra saugomi ar apdorojami mūsų serveriuose.

Ar mes naudojame slapukus?

Taip. Slapukai yra mažos bylos (failai), kurias svetainė arba jos paslaugų teikėjas perkelia į jūsų kompiuterio kietąjį diską per jūsų interneto naršyklę (jei jūs sutinkate) ir kurios leidžia svetainės arba paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti jūsų naršyklę, užfiksuoti bei įsiminti tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui, mes naudojame slapukus, kad jie padėtų atsiminti ir apdoroti daiktus jūsų pirkinių krepšelyje. Jie taip pat padeda mums suprasti jūsų pomėgius, remiantis buvusiu arba esamu svetainės aktyvumu – tai leidžia mums teikti jums geresnes paslaugas. Mes taip pat naudojame slapukus, norėdami surinkti bendrus suvestinius duomenis apie svetainės lankomumą ir svetainės interaktyvumą, kad ateityje galėtume pasiūlyti geresnę patirtį ir įrankius svetainėje.

Mes naudojame slapukus:

 • Padėti atsiminti ir apdoroti daiktus pirkinių krepšelyje.
 • Suprasti ir išsaugoti vartotojo pomėgius ateities apsilankymams.
 • Sekti skelbimus.
 • Surinkti bendrus suvestinius duomenis apie svetainės lankomumą ir svetainės interaktyvumą tam, kad galėtume pasiūlyti geresnę patirtį ir įrankius svetainėje ateityje. Mes taip pat galime naudoti patikimų trečiųjų šalių paslaugas, kurios sektų šią informaciją mūsų vardu.


Jūs galite pasirinkti, kad jūsų kompiuteris perspėtų jus kaskart, kai siunčiamas slapukas, arba galite pasirinkti išjungti visus slapukus. Tai galite padaryti per savo naršyklės nustatymus. Kadangi kiekviena naršyklė šiek tiek skiriasi, ieškokite savo naršyklės Pagalbos meniu, kuriame pateikiama informacija, kaip tinkamai keisti savo slapukus.

Jei slapukus išjungsite, tam tikros ypatybės, kurios padeda jūsų lankymąsi svetainėje padaryti efektyvesniu, gali nefunkcionuoti, tačiau tai nedarys įtakos jūsų, kaip vartotojo, patirčiai.

Atskleidimas trečiosioms šalims

Mes neparduodame, neprekiaujame ar kitaip neperduodame išorės šalims jūsų asmenį identifikuojančios informacijos, nebent iš anksto apie tai pranešame vartotojams. Tai neapima interneto svetainių prieglobos partnerių ir kitų šalių, kurios padeda mums valdyti mūsų svetainę, vykdyti verslą ar aptarnauti vartotojus tol, kol tos šalys sutinka laikyti šią informaciją konfidencialia. Mes taip pat galime perduoti informaciją, kuomet jos perdavimas yra tinkamas norint laikytis įstatymų, įgyvendinti mūsų svetainės politiką ar apginti mūsų ar kitų teises, nuosavybę ar saugumą.

Vis dėlto, asmens neidentifikuojanti lankytojų informacija gali būti teikiama kitoms šalims rinkodaros, reklamos ar kitais tikslais.  

Trečiųjų asmenų nuorodos

Mes neturime ir nesiūlome trečiųjų šalių prekių ar paslaugų savo svetainėje.

„Google“

„Google“ reklamavimo reikalavimai gali būti apibendrinti Google reklamos principais. Juos vartotojų patogumui galite rasti vienoje vietoje čia: https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en

Mes savo svetainėje naudojame „Google AdSense“ reklamos programą.

„Google“, kaip trečioji šalis, naudoja slapukus teikdama reklamos paslaugas mūsų svetainėje. Naudojami DART slapukai, kurie leidžia „Google“ mūsų vartotojams teikti reklamą, paremtą ankstesniais apsilankymais mūsų ir kitose svetainėse internete. Vartotojai gali atsisakyti DART slapukų naudojimo aplankydami Google AD ir turinio tinklo privatumo politiką (Google Ad and Content Network privacy policy).

Mes įgyvendinome:

 • Remarketingą su „Google AdSense“
 • „Google“ vaizdinės reklamos tinklo parodymų ataskaitos (Google Display Network Impression Reporting) programą
 • Demografijos ir pomėgių ataskaitos (Demographics and Interests Reporting) programą
 • Dvigubo spustelėjimo platformos integraciją (DoubleClick Platform Integration)


Mes kartu su trečiosiomis šalimis, tokiomis kaip „Google“, naudojame pirmosios šalies slapukus (tokius kaip Google Analythics slapukai) ir trečiosios šalies slapukus (tokius kaip dvigubo spustelėjimo (DoubleClick) slapukai) arba kitus trečiosios šalies identifikatorius kartu, kad surinktume duomenis apie tai, kokia naudinga buvo vartotojui reklama, ir apie kitas reklamos paslaugų funkcijas, kiek tai susiję su mūsų svetaine.
Atsisakymas:

Vartotojai gali nustatyti pageidavimus dėl „Google“ reklamos naudodamiesi „Google“ reklamos nustatymų (Google Ad Settings) puslapiu. Kitas būdas jos atsisakyti – aplankyti Tinklo reklamos iniciatyvos atsisakymo (Network Advertising Initiative Opt Out) puslapį arba naudoti „Google“ analitikos atsisakymo naršyklės papildinį (Google Analythics Opt Out Browser add on).

Kalifornijos interneto privatumo apsaugos aktas (CalOPPA)

CalOPPA yra pirmasis valstybinis teisės aktas šalyje, reikalaujantis komercines svetaines ir interneto paslaugų teikėjus skelbti privatumo politiką. Šis teisės aktas dabar taikomas ne tik Kalifornijoje ir reikalauja iš bet kurio asmens ar kompanijos Jungtinėse Amerikos Valstijose (ir galimai pasaulyje), kurie valdo interneto svetaines, renkančias asmenį identifikuojančią informaciją iš Kalifornijos vartotojų, skelbti lengvai pastebimą privatumo politiką savo svetainėje, nurodančią tiksliai, kokia informacija yra renkama, ir tuos asmenis bei kompanijas, su kuriais ja dalijamasi. Daugiau rasite: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf

Remdamiesi CalOPPA, mes sutinkame, kad:

Vartotojai gali lankytis mūsų svetainėje anonimiškai.
Kai tik ši privatumo politika bus sukurta, mes įdėsime nuorodą į ją savo pradiniame puslapyje arba bent jau pirmame reikšmingame puslapyje įėjus į mūsų svetainę.
Mūsų privatumo politikos nuorodoje yra žodis „Privatumas“ ir ji gali būti nesunkiai randama aukščiau nurodytame puslapyje.

Jums bus pranešta apie bet kokius privatumo politikos pasikeitimus:

 • Mūsų privatumo politikos puslapyje

Jūs galite pakeisti savo asmeninę informaciją:

 • Prisijungdami prie savo paskyros


Kaip mūsų svetainė tvarkosi su „Nesekti“ (Do Not Track) signalais?

Mes gerbiame „Nesekti“ signalus ir nesekame, nediegiame slapukų ir nenaudojame reklamų, kuomet yra įjungtas „Nesekti“ naršyklės mechanizmas.

Ar mūsų svetainė leidžia trečiųjų šalių elgesio sekimą?

Taip pat svarbu pastebėti, kad mes neleidžiame trečiųjų asmenų elgesio sekimo.

Vaikų interneto privatumo politikos aktas (COPPA)

Asmeninės informacijos rinkimo iš vaikų iki 13 metų amžiaus atveju, COPPA suteikia kontrolę tėvams. Federalinė prekybos komisija (The Federal Trade Commision), Jungtinių Amerikos Valstijų vartotojų gynimo agentūra (United States’ consumer protection agency), įgyvendina COPPA taisyklę, kuri konkrečiai nurodo, ką svetainių operatoriai ir interneto paslaugų teikėjai turi daryti, kad apgintų vaikų privatumą ir saugumą internete.

Mūsų prekyba nėra konkrečiai nukreipta į vaikus iki 13 metų amžiaus.

Sąžiningos informacijos praktikos

Sąžiningos informacijos praktikos principai sudaro Jungtinių Amerikos Valstijų privatinės teisės stuburą ir jų apimamos sąvokos suvaidino svarbų vaidmenį duomenų apsaugos teisės vystymuisi visame pasaulyje. Norint laikytis daugelio skirtingų privatumo įstatymų, saugančių asmeninę informaciją, yra būtina suprasti Sąžiningos informacijos praktikos principus ir kaip jie turi būti taikomi.

Norėdami laikytis Sąžiningos informacijos praktikos, esant duomenų pažeidimui, mes imsimės tokių atsakomųjų veiksmų:
Mes informuosime jus elektroniniu paštu

 • Per 7 darbo dienas

Mes taip pat sutinkame su Individualios žalos atlyginimo principu, kuris nurodo, kad individai gali imtis teisinių veiksmų reikalaujant vykdyti vykdytinas teises prieš duomenų rinkėjus ir apdorotojus, kurie nesilaiko teisės aktų. Šis principas reikalauja ne tik to, kad individai galėtų priverstinai vykdyti teises prieš duomenų naudotojus, bet taip pat ir to, kad individai turėtų galimybę kreiptis į teismus arba valdžios agentūras, kurios tirtų ir (arba) patrauktų baudžiamojon atsakomybėn atsakingus asmenis tuo atveju, kai duomenų apdorotojai nesilaiko.

CAN SPAM aktas

CAN-SPAM aktas yra teisės aktas, nustatantis taisykles komerciniams elektroniniams laiškams, reikalavimus komercinėms žinutėms, suteikiantis gavėjams teisę sustabdyti elektroninių laiškų jiems siuntimą ir taip pat nustatantis griežtas bausmes tuo atveju, kai nesilaikoma akto.

Mes renkame jūsų elektroninius adresus tam, kad galėtume:

 • Siųsti informaciją, atsakyti į užklausas ir (arba) kitus prašymus ar klausimus
 • Apdoroti užsakymus ir siųsti informaciją bei naujienas, susijusias su užsakymais
 • Prekiauti su savo elektroninių adresų sąrašu arba tęsti siųsti elektroninius laiškus klientams po įvykusio pradinio sandorio.


Norėdami laikytis CAN SPAM akto, mes sutinkame:

 • Nenaudoti neteisingų arba klaidinančių temų ar elektroninio pašto adresų.
 • Tinkamu būdu identifikuoti žinutę kaip reklamą.
 • Nurodyti mūsų verslo arba svetainės būstinės fizinį adresą.
 • Kontroliuoti trečiųjų šalių elektroninių laiškų rinkodaros paslaugų atitikimą, jei jie naudojami.
 • Gerbti atsisakymo/prenumeratos atsisakymo reikalavimus ir operatyviai juos vykdyti.
 • Leisti vartotojams atsisakyti prenumeratos kiekvieno elektroninio laiško apačioje.


Jei bet kuriuo metu norėtumėte atsisakyti laiškų prenumeratos, galite rašyti mums:

 • Sekite instrukcijas kiekvieno laiško apačioje ir mes nedelsiant nutrauksime jums VISOS korespondencijos siuntimą.


Susisiekti su mumis
Jeigu turite bet kokių klausimų dėl privatumo politikos, jūs galite susisiekti su mumis naudodamiesi žemiau pateikta informacija.

UAB "Aurilė"
info@goldinga.lt