Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 169,00 €

Metalas

Metalas

Užsegimas

Užsegimas

Akmuo

Akmuo

Akmens spalva

Akmens spalva

Vaikiški auskarai

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Vaikiški auskarai

Mergaitėms auskarai veriami labai skirtingais gyvenimo laikotarpiais, tai dažniausiai priklauso nuo tėvų noro tai padaryti arba atėjus tokiam metui, kada vaikas pats paprašo pasigražinti. Vaikiški auskarai šiek tiek skiriasi nuo suaugusiųjų papuošalų, nes daug labiau atsižvelgiama į patogumą, praktiškumą ir saugumą. Nesvarbu kokiame amžiuje nuspręsite savo dukrai įverti auskarus, „Goldinga“ rasite solidų vaikiškos juvelyrikos asortimentą.

Kokius vaikiški auskarus internete pasirinkti?

Nors auskarų asortimentas yra didelis, tačiau siūlome rinktis iš vaikų kategorijai priskirtų papuošalų. Kodėl? Atrinkome saugiausius ir žaismingiausius auskarų modelius, kurie tiks skirtingo amžiaus mergaitėms. Jei renkatės papuošalus iš vaikiškų dirbinių, pirmiausia siūlome nuspręsti, kokius auskarus norite įsigyti: sidabrinius ar auksinius.

Būtent tai leidžia ne tik apibrėžti biudžetą, bet ir sumažinti galimų pasirinkimo variantų skaičių. „Goldinga“ svetainėje mes taupome jūsų laiką, todėl kairėje pusėje galite filtruoti dirbinius pagal poreikį.

Vaikiški auskarai. Kokie labiausiai patinka mergaitėms? 

Tai sudėtingas klausimas, nes kiekvienas vaikas turi savotišką ir jam būdingą skonį, tačiau nepaliksime jūsų be naudingo patarimo. Siūlome atkreipti dėmesį į vaiko, kuriam dovanojate auskarus, amžių. Jaunesnėms mergaitėms gali patikti ryškesni vaikiški auskarai, turintys spalvingas formas ar atspindinčios tam tikrus gyvūnus. Vyresnės mergaitės gali rinktis subtilesnius, cirkonio akmenimis dabintus papuošalus.

Vaikiška juvelyrika ne retai tampa ir staigmena, tad ją dažnai renka patys tėvai arba būsimos šventės svečiai. Tuomet ne retai pasirenkama solidesnė auskarų forma, kuri išliks aktuali ilgesnį laiką. Į vaikiškus papuošalus suaugusieji žiūri kaip į ilgalaikę investiciją, todėl yra linkę rinktis klasikinius auskarų modelius, kurie džiugins ir ūgtelėjusias mergaites. 

Vaikiškų auskarų kaina

Ne paskutinėje vietoje tampa ir kainos pasirinkimas. Vieni nori kuklesnio pirkinio, tad renkasi sidabro auskarus, kiti į vaikišką juvelyriką yra pasirengę investuoti daugiau, todėl mieliau žvalgosi tarp balto ir raudono aukso pasirinkimų. Įprastai, kuo didesni auskarai ir juose gausesnis juose naudojamų akmenų skaičius, tuo kaina tampa didesnė. 

Ar vaikiški papuošalai saugūs?

Gali kilti klausimas ar mažamečiams vaikams yra saugu ausyse turėti auskarus, juk nesuprasdami ar žaisdami gali juos timptelti, o gal net pamesti. Tai viena iš suaugusių dvejonių, su kuria susiduriame dažniausiai. „Goldinga“ vaikiškų auskarų skiltyje atrinko saugaus modelio auskarus, kurie turi kelių tipų auskarų užsegimus.

Vienas dažniausių pasirinkimų yra „vynukų“ tipo užsegimai, kuriuos sudėtinga pamesti, bet svarbu prižiūrėti velkantis drabužius. Kiti rekomenduojami auskarai yra pagaminti kilpos užsegimo principu, taip auskarai neduria ir su jais patogu net miegoti. Patogiausią modelį pasirenka patys tėvai, dažnai eksperimentuodami, kas labiausiai tinka ir patinka jų vaikams.

Ar vaikiški auskarai yra gera dovana?

Keliaujate į gimtadienį ir norite padovanoti kažką nepaprasto ir išskirtinio? Pritarsime, kad žaislus vaikai išauga, o juvelyrika, tai dovana, kuri lieka su mumis ilgus metus. Vaikiškų auskarų internete pasirinkimas yra gausus, todėl jums nereikia vykti iš namų, jog išrinktumėte gražią ir solidžią dovaną. Čia labai paprastai palyginsite vaikiškų auskarų kainas, o jūsų užsakymas bus pristatomas tiesiai į jūsų nurodytą adresą, tad sutaupysite laiko, kurį skirtumėte važiuoti į vietą.

Kurie vaikiškos juvelyrikos modeliai yra populiariausi?

Sunku išskirti kelis modelius, tačiau dažniausiai pastebime kelias populiarias auskarų kategorijas pagal vaikų amžių. Jaunesnėms mergaitėms dovanojami ryškiaspalviai širdies ar boružėlės formos vaikiški auskarai, o jaunoms panelėms parenkami subtilūs lapės ar karūnos modeliai. Tie, kurie į vaikiškus dirbinius žvelgia kaip į investiciją, renkasi dar arčiau klasikos esančius vaikiškus papuošalus.