Auksiniai auskarai

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Auksiniai auskarai – detalė atkreipsianti visų dėmesį

Papuošalai visais laikas buvo ir yra svarbi ne tk stiliaus, bet ir asmenybės detalė. Ne išimtis ir auksiniai auskarai. Ši juvelyrinių dirbinių rūšis jau nuo seno pavergė visų moterų ir vyrų širdis. Dėl savo unikalumo, dizainų įvairovės ir estetinio grožio auskarai yra ko ne lengviausiai derinama stiliaus detalė, kurioje atsispindi šimtmečius tobulintas dizainas bei kultūrų visuma.

Tikriausiai nerasime nei vieno kito tokio papuošalo, kuris būtų populiarus ir gentyse gyvenanties žmonėms ir aukštas pareigas užimantiems visuomenės veikėjams, dėl šios priežasties galime drąsiai teigti, jog auskarai yra ta stiliaus detalė, kuri atkreips visų aplinkinių dėmesį.

Nuo stiliaus iki asmenybės atskleidimo papuošalais

Kogero dauguma žmonių yra susipažinę suo tuo, jog papuošalų istorija siekia tūkstančius metų, ne išimtis ir auksiniai auskarai. Šie papuošalai yra unikalūs tuo, jog jau nuo seno auskarai buvo išplėtoto diziano, tai reiškia, jog jų pagalba žmonės bandė atskleisti savo individualumą bei padėtį visuomenėje. Net ir senovės Egipte papuošalai užėmė didelę dalį įvaizdžio, kurio metuo atiskleizdavo unikalūs dizainai, slapvos ir medžiagos. Visai kaip ir šiandieninėje visuomenėje, kai kiekviena stiliaus detalė yra kruopščiai apgalvota, auskarų dizainai varijuoja itin plačiai.

Savo formų, kombinacijų ir spalvine gama auskarai yra pritaikyti net ir patiems išrankiausiams skoniams, taip sukurdami galimybę kiekvienam atrasti savo unikalumą ar net dalelę savęs. Šiandieninėje visuomenėje, neegzistuojant jokioms klūtims, papuošalai tapo vienu prieinamiausiu ir gražiausiu būdu atskleisti savo asmenybę, pomėgius sr net savo vidinį pasaulį, dėl šios priežasties, auskarai tampa vienu populiariausiu pasirinkimų visų amžių ir lyčių grupėse.

Negana to, auksinių auskarų pagalba, galima formuoti ne tik įvaizdžio aštrumą ar subtilumą, bet ir veido formą. Kadangi auskarai yra papuošalas, nešiojamas arčiausiai veido, suteikia galimybę formavimui, įrėminimui, sušvalninimui ar net paaštrinimui, ir viskas priklauso tik nuo žmogaus pasirinkimo ir stilių derinimo tarpusavyje. Taigi, auskarai, kaip stiliaus ir asmenybės detalė yra vienas iš lengviausiai pritaikomų papuošalų, kurie suteiks ne tik pasitikėjimo savimi, bet ir atskleis gražiausias juos nečiojančiojo puses.

Auskarai istorijoje

Visi žinome, jog kiekvienas daiktas turi savo istoriją ir reikšmes. Tačiau kai kalba eina apie tokius kasdienius dalylkus kaip pauošalai, net nepagalvojame kokį istorinį kelią jie nuėjo ir su kokiomis istorijomis buvo surišti. Šiandieninėje visuomenėje auskarai yra ne kas kita kaip papraščiausias papuošalas, lengva stiliaus detalė apie, kurią žmonės per daug nesuka sau galvos, tačiau sukant laiką šimtmečiais atgal, auskarai, kaip ir kiti papuošalai turėjo savo istoriją, paskirtį ir net simboliką.

Poluliariausia auskarų vėrimo vieta ir šiais laikais išlieka ausys, kurios, kaip buvo manoma mūsų protėvių gali būti portalas blogosioms dvasioms. Dėl šios priežasties, būtent žiedo formos auksiniai auskarai įverti į ausis atlikdavo apsauginę funkciją, taip saugodami žmones nuo, kaip tais laikais buvo manoma, demonų bei piktųjų dvasių patekimo į žmogaus kūną. Taip pat romėnai tikėdavo, jog auskarai turi mistinę galią pritraukti sėkmę.

Jie verdavosi auskarus į ausis tiikėdami, jog šiuo gestu parodys savo dievams, kad yra pasirengę sėkmei ir turtui, kai tuo tarpu buvo manoma, jog tie kurie neturi auskarų yra pasmerkti badui ir skurdui. Taip pat auskarai simbolizavo laimę ir pasiekimus jūreikiams. Būtent jie šventai tikėjo, jog auskarai padės jiems išvengti ligų. O kiekvienas naujam jūreiviui buvo galima įsiverti auskarą tik pirmą kartą perplaukus pusiaujį.