Sidabriniai pakabukai

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Sidabriniai pakabukai 

Neabejotinai vienas madingiausių paskutiniųjų sezonų papuošalų – sidabrinis pakabukas. Šaltą spindesį turintis sidabras padės sukurti lakonišką eleganciją dienai ir nepriekaištingą ir ryškų įvaizdį vakarui.

Pakabukai iš sidabro pelnytai yra vieni aktualiausių papuošalų kiekvienai dienai. Ypač populiarūs yra pakabukai su įvairiaspalviais cirkoniais, oniksu, „Swarovski“ kristalais ir perlais. Visus šiuos modelius galite rasti internetinėje parduotuvėje „Goldinga“. 

Juvelyrikos dirbiniai su akmeniu ar kristalais padidina dirbinio kainą, tačiau nežymiai. Būtent dėl to šie pakabukai yra ne tik elegantiški, bet ir prieinami kiekvienai pirkėjai. Jie taip pat taps puikia dovana tiek merginai, tiek vaikinui.

Moteriški modeliai

Kaip išsirinkti šį papuošalą merginai? Pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį, jog pakabukas turėtų derėti prie grandinėlės. Verta rinktis panašaus stiliaus dirbtinius. Antras svarbus momentas – pakabuko dydis. Masyvus medalionas visai netiks prie plonos grandinėlės, kaip ir mažytis dirbinys prie storos.

Ši stilinga garderobo detalė gali turėti tik jums žinomą prasmę. Vis dėlto, kai kurie motyvai dominuoja. Ypatingai madingi šį sezoną yra pakabukai su floros ir faunos simbolika, taip pat ir griežtos geometrinės figūros. Taip pat ypač aktualūs šiuo metu yra perlai.

Sidabrinis pakabukas gali daug pasakyti apie jo turėtoją. Jis visada bus prie širdies, o su pakabukais iš interneto parduotuvės „Goldinga“ nesinori skirtis niekada. Tinkamai parinktas papuošalas leis visada atrodyti stulbinančiai.

Vyriški modeliai

Svarbu paminėti, jog pakabukas istoriškai atsirado kaip vyriškas papuošalas. Norėdami pabrėžti drąsą ir vikrumą, medžiotojai kabino ant kaklo gyvūnų iltis ir nagus. Buvo tikima, kad tokie atributai turi ypatingą galią – apsaugojo nuo piktųjų dvasių ir neša sėkmę. Vėliau imta gaminti pakabukus iš tauriųjų metalų. Šie aksesuarai ėmė rodyti savininko statusą: pakabukus dėvėjo didikai, generolai, kunigai.

Šiandien vyriški pakabukai yra tikroji mados tendencija. Jie pabrėžia vyrų individualumą ir suteikia jų įvaizdžiui originalumo.

Įdomiai atrodys karinės tematikos pakabukai ar papuošalai, primenantys senovinius giminės herbus. Taip pat vyrai mėgsta prie širdies nešioti religinės, jūros, rytietiškos tematikos papuošalus. Vyriškas sidabrinis pakabukas harmoningai papildo neoficialią išvaizdą, tinka kasdieniam stiliui ir tikrai sužavės jūsų vyrą.