Filtruoti pagal

Metalas

Metalas

Su brangakmeniais

Su brangakmeniais

Akmuo

Akmuo

Akmens spalva

Akmens spalva

Perlų pakabukai

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Perlų pakabukai

Jūs ar jūsų moteris yra klasikos gerbėja? Perlų pakabukai gali pagyvinti ne tik klasikinę, bet ir modernią aprangą, todėl ras kelia į kiekvienos moters širdį. Išduosime paslaptį, jei pastebėjote, kad moteris nešioja perlinius auskarus, tikėtina, kad perlų juvelyrika jai taps nepaprasta dovana.

Pakabukas yra vienas seniausių aksesuarų, kurį nešioja žmonės nuo neatmenamų laikų. Nors seniau tai buvo talismanai ir amuletai, per ilgą laiką jie tapo elegantiškais aksesuarais, kurie pagyvina aprangos derinius ir išpildo moters stilių. Kiekvienas perlų pakabukas gali tapti talismanu ar nešti savo istoriją, priklausomai nuo to, su kokiais žodžiais ir ketinimais jį dovanosime. 

Kaip išsirinkti perlų gaminį?

Tikriausiai jau pastebėjote, kad „Goldinga“ svetainėje visus perlų pakabukus galima patogiai filtruoti. Jūs galite nustatyti pakabuko metalo tipą, jo dekoravimo priemones, perlo spalvą ir net reguliuoti perlų pakabuko kainą. Perlų pakabukai internetu yra pristatomi į namus vos per kelias dienas, tad jums nebūtina skubėti į parduotuvę, pakanka tik numatyti reikiamą pristatymo dieną ir laiku atlikti užsakymą.

Renkantis perlų juvelyriką siūlome atkreipti dėmesį į tai, kokius papuošalus jau turite pati ar asmuo, kuriam dovanojate papuošalą. Galbūt jūsų aksesuaruose vyrauja tamsios spalvos, tad palankiau rinktis tamsią perlų juvelyriką. O galbūt esate griežtos klasikos šalininkai, tad rinksitės minimalistinį, balto perlo papuošalą. 

O kaip dėl perlų juvelyrikos dydžio?

Maži ir minimalistiniai papuošalai iki 16 mm aukščio tiktų moterims, kurios nemėgsta išsišokti ir renkasi konservatyvesnę juvelyriką. Perlų gaminiai, kurie laikomi vidutinio dydžio ir yra didesni nei 18 mm gali tapti akcentu mėgstančioms didesnius akcentus. 

Kaip perlų pakabukui pasirinkti tinkamą grandinėlę? 

Visuomet svarbu visuma, tad įsigyjant perlų pakabuką internetu reikia įvertinti ar galite jį kabinti ant turimų grandinėlių, ar pageidausite įsigyti naują, derančia su jūsų nauju perlų papuošalu. Kaip išsirinkti grandinėlę?

• Svoris. Perlų papuošalas neturi būti sunkesnis už grandinėlę, tad rekomenduojame rinktis santykiu 1:1. Jei Perlų gaminys bus sunkesnis už jūsų turimą grandinėlę, ilgainiui ji gali nutrūkti.

• Spalva. Dar vienas svarbus momentas. Jei įsigijote sidabru dabintą perlų pakabuką, vertėtų jį verti ant sidabrinės grandinėlės. Subtiliau yra su auksu, nes jis turi bent kelis atspalvius: baltą, geltoną, raudoną. Būkite atidūs ir pasirinkite to paties atspalvio grandinėlę.

• Dizainas. Grandinėlė neturėtų atitraukti dėmesio nuo pakabuko ir būti per daug masyvi. Išlaikykite proporcijas. Siūlome rinktis į visas puses besilankstančią grandinėlę, ją bus patogu dėvėti ir tiks skirtingo dydžio perlų pakabukams.

• Perlų pakabuko kilpa. Svarbu atkreipti dėmesį, kokio dydžio yra perlų dirbinio kilputė, į kurią versite grandinėlę. Juk nesinorėtų, jog grandinėlė būtų per stambi pasirinktam pakabukui.

• Ilgis. Optimalius grandinėlė ilgis yra 45 iki 55 cm, tad jei nežinote ką rinktis, siūlome atsižvelgti į šį patarimą. Ilgesnes nei 70 cm grandinėles žmonės dažniausiai nešioja be pakabukų.

Perlų pakabukai dovanoms

Kuomet sveikiname artimus žmones norisi, kad mūsų dovana atimtų žadą ar būtų bent jau labai palankiai priimta ir įvertinta. Kad išrinktume tinkamiausią papuošalą būtina pažinti žmones ir atsižvelgti į jų dėvimus aksesuarus. Galbūt jie mėgsta masyvesnius auskarus? Tokiu atveju jiems gali patikti ir masyvesnis perlų pakabukas, kurį galite priderinti prie kitų minimalistinių perlų gaminių. Jei moteris labiau derina minimalistinius papuošalus, su dydžiu reikėtų nepersistengti ir dovanoti mažesnių matmenų kaklo papuošalus. Perlų pakabuko kaina taip pat priklauso nuo jį gaubiančio metalo ir perlo pobūdžio, tačiau „Goldinga“ parduotuvėje kiekvienas atras jų poreikius atitinkantį papuošalą.