Auksiniai pakabukai
Subcategories
Rasta 493 prekės(-ių).
Auksiniai pakabukai – nuo amuletų iki modernaus dizaino
Grandinėlė yra savaime gražus aksesuaras, tačiau jeigu ją papildysime išraiškingu auksiniu pakabuku, sukursime dar originalesnį įvaizdį. Šis papuošalas – tai unikali, įvairioms progoms tinkanti dovana sau bei artimiesiems. Pakabukus dovanojame išrinktiemiems, kad jie prisimintų apie mus, nešiodami papuošalą prie širdies, taip pat savo vaikams ar artimųjų ratui.
Pakabukai iš aukso puikiai tiks svarbių gyvenimo įvykių proga: vesuvių, vaiko gimimo ar krikšto, pasiekus tikslą karjeroje. Vis daugiau žmonių investuoja į šiuos kasdien nešiojamus juvelyrinius dirbinius, kad žiūrėdami į juos nuolat prisimintų užsibrėžtą tikslą. Kadangi kiekvienas pakabukas yra išskirtinis, tokią dovaną gavęs žmogus tikrai įvertins jūsų dėmesį jam.
Mūsų svetainėje galite apžiūrėti daugybę unikalių juvelyrikos darbų. Tam, kad išsirinkti būtų paprasčiau, siūlome nedidelį istorijos ekskurą.
Tūkstantmečius puoselėjamos tradicijos
Pakabukai yra seniausi papuošalai pasaulyje, jie atsirado dar prieš žiedus ir auskarus, tai yra istoriškai patvirtintas faktas. Žmonių noras nešioti prie širdies jiems svarbią simboliką gyvuoja nuo neatmenamų laikų. Galbūt dar pirmoji moteris Ieva, laukdama vyro iš medžioklės, matavosi virvele surištas spalvotas kriaukles, žiūrėdama į savo atspindį vandenyje.
Senovės Egipte pakabukai vaidino didelį vaidmęnį kultūroje. Jie buvo įsigijami dėl statuso ženklo. Faraonų šeimos užsakė tuometiniams juvelyrams kaklo pakabukus su savo portretais ir inicialais.
Daug vėliau, kai Europoje tobulėjo tauriųjų metalų apdirbimo technologijos, pabakubus imtasi gaminti iš aukso ir sidabro, puošiant juos inkrustuotais brangakmeniais. Aukštuomenė pradėjo geisti individualizuotų papuošalų.
Vėlyvosios gotikos laikais auksiniai pakabukai išstūmė seges ir tapo būtinąja prabangos detale. Damos vis labiau atvėrė dekolte sritį, tad grandinėlės su pakabukais tuo laikotarpiu buvo laikomi išskirtinai moteriškais aksesuarais. Šiandien šiuos papuošalus nešioja tiek vyrai, tiek moterys, tiek vaikai.
Kiekvienas pakabukas – unikalus kūrinys
Šiuolaikiniai juvelyrai kuria tiek klasikinius pakabukus, tiek atgaivinančius etninę ar sakalinę tematiką papuošalus: amuletus, kryželius, ikonas. Šiuo metu taip pat labai aktualūs yra modernaus dizaino kūriniai. Kai norime atrodyti santūriau, bet kartu jaustis ypatingai, mums puikiai tiks mažas pakabukas iš tauraus metalo.
Įvairių formų ir tematikos auksiniai pakabukai gali padėti išskirtinėms asmenybėms išreikšti save. Papuošalai primins apie vertybes, kurias nešiojame savo širdyje, taip pat mūsų troškimus ir norus. Žinoma, renkantis pakabuką didelį vaidmenį vaidiną juo įkūnijama simbolika.
Galėtume šiuos papuošalus skirstyti pagal tematiką:
• saugantys (Zodiako ženklai, pagoniški ornamentai, talismanai);
• simboliniai (širdys, monetos, žvaigždės);
• gamtos (toteminiai gyvūnai, lotoso žiedas, gyvybės medis);
• individualūs (raidės, kūdikio gimimą simbolizuojančios pėdutės, profesijų atributika).
Nepriekaištingam madingam įvaizdžiui sukurti yra skirti pakabukai, išpildyti minimalistinio stiliaus – paprastos geometrinės figūros, kurios jau kelerius metus yra vieni svarbiausių mados akcentų.
Zodiako ženklai – visada aktualūs
Mažas pakabukas su Zodiako ženklu yra unikalus papuošalas, derantis prie bet kurios aprangos. Jis sukuria savotišką paslaptingumo aurą. Jei žmogus tiki likimo ženklais, jis neabejotinai įvertins tokią dovaną.
Pakabukai su Zodiako ženklu yra talismanai, kurie sustiprina vidinę energiją. Toks auksinis pakabukas pabrėžia jo turėtojo individualumą. Astrologai mano, jog šis amuletas suteikia gyvybingumo, neša sėkmę, apsaugo nuo ligų ir nelaimių. Jis turėtų būti nešiojamas arčiau kūno. Pakabuko turėtojas jį pats nuolat pripildo energijos, jei papuošalas primena apie svarbius žmones ar malonias gyvenimo akimirkas. Kuo ilgiau pakabukas nešiojamas, tuo daugiau prasmės jis įgyja.
Išsirinkę sau ar savo artimiesiems auksinį pakabuką, galite būti tikri: šie papuošalai niekada neišeis iš mados. Tai patvirtina tūkstantančius metų gyva jų istorija.