Auksinės grandinėlės su pakabukais

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Auksinės grandinėlės su pakabuku

Ieškote ypatingo juvelyrikos dirbinio, kuris sukurtų nepriekaištingą stilių ir padarytų įvaizdį dar patrauklesnį ir prabangesnį? Siūlome peržvelgti mūsų auksinių grandinėlių su pakabukais kolekciją. Esame įsitikinę, jog tikrai rasite būtent jums tinkantį papuošalą.

Ši puošmena buvo dėvima nuo senovės ir siejama su apsauga nuo piktų dvasių ar nelaimių. Kiek vėliau jos simbolika atitolo nuo sakralinės prasmės. Pakabukas ant grandinėlės tapo aukšto socialinio statuso simboliu. Tobulėjant technologijoms, imta kurti įspūdingus dirbinius, inkrustuotus brangakmeniais. Ypatinga įvaizdžio detale pakabukai išlieka ir po šiai dienai.

Minimalizmas

Šiandien yra madingi tiek prabangūs, sudėtingų formų pakabukai, tiek minimalistiniai, subtiliai primenantys apie nepriekaištingą papuošalo turėtojos skonį. Prieš kelerius metus minimalizmas užkariavo mados mylėtojų širdis, todėl juvelyrai siūlo platų šio stiliaus auksinių grandinėlių su pakabukais pasirinkimą.

Visuomet aktualus modelis – pirmoji vardo raidė. Tai yra puikia dovana, nes adresatė tikrai įvertins jūsų dėmesį. Toks pakabukas gali tapti amuletu, nešančiu sėkmę. Puikiu meilės ar daugystės ženklu gali būti ir grandinėlę su kabančiu begalybės ženklu. Madingas, gražus ir simbolinis yra pakabukas su kryžiumi, paguldytu horizontaliai. Prabangiai atrodys baltojo aukso dirbinys su briliantu. 

Su smulkiu pakabuku iš aukso praktiškai nesiskiriama, jį patogu nešioti tiek ant atviro kaklo, tiek po rūbais. Jis gali priminti apie svarbiausias gyvenimo akimirkas ar žmogų, kuris šią dovaną įteikė.

Dvigubos grandinėlės

Kelis sezonus iš eilės iš mados neišeina dvigubos auksinės grandinėlės su pakabukais. Jos pabrėžia įvaizdžio originalumą ir užbaigtumą. Pagal jūsų odos ir veido tipą galime pasiūlyti tiek klasikinį, tiek baltojo aukso variantus.

Šis papuošalų modelis tiks tiek jaunimui, tiek brandesnėms moterims. „Goldinga“ siūlo skirtingo dizaino dvigubas grandinėles, kurios tiks ir vienoms, ir kitoms. Dviguba grandinėlė sukurta toms, kurios nori padaryti šį papuošalą įvaizdžio centru. Daug paprasčiau yra rinktis šį variantą, nei kartu derinti kelias skirtingo dizaino grandinėles.

Auksinės grandinėlės – tai klasikinė dovana tiek sau, tiek artimiesiems. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės variantų net neišėjus iš namų.