Filtruoti pagal

Metalas

Metalas

Akmuo

Akmuo

Akmens spalva

Akmens spalva

Zodiako ženklų pakabukai

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Zodiako ženklų pakabukai

Ar galite įsivaizduoti, kad patys pirmieji zodiako ženklai buvo atrasti egiptiečių prieš maždaug 6 tūkst. metų? Būtent tada atrasti Dvynių, Mergelės, Šaulio ir Žuvų žvaigždynai. Ypatingas dėmesys zodiako ženklams skirtas renesanso epochoje, apie juos dėstoma net universitetuose. Dėmesys šiems dangaus kūnams nedingo iki šių dienų. Mes skaitome horoskopus, nešiojame talismanus su jų ženklais. Zodiako ženklų papuošalai – tai dailūs pakabukai, kurie neša gražią istoriją apie mus.

Zodiako ženklų gaminiai. Kaip išsirinkti?

Nuo papuošalų gausos gali raibti akys, tačiau visuomet siūlome įsivesti pagrindinius parametrus, pagal kuriuos rinksitės gaminį. Kokio metalo zodiako ženklų pakabuko norite? Sidabras, baltas, rožiniais ar net geltonas auksas, o gal jų kombinacija – belieka tik nuspręsti. Kitas svarbus parametras yra zodiako ženklų gaminių dydis. Norėsite mažyčio ir subtilaus, o galbūt rinksitės masyvesnį ir gerai matomą. Nepamirškite apsvarstyti ir dizaino. Zodiako ženklų gaminiai gali būti pavieniai arba gražiai įrėminti įvairiose formose ir padabinti akmenimis. Ne paskutinėje vietoje turėtų būti ir kaina. Pirkdami zodiako ženklų pakabuką internetu galėsite labai lengvai palyginti ne tik finansinius, bet ir kitus parametrus. 

Ar zodiako ženklų pakabukai tinka tik moterims?

Atsakymas būtų, žinoma, kad ne. Zodiako ženklų pakabukai vyrams gali būti tokia pat miela ir reikšminga dovana, ypatingai, jei vyras tam tikras savo charakterio savybes sieja ir su horoskopu. Žinoma, zodiako ženklų pakabukai moterims yra dovanojami dažniau nei vyrams, tikriausiai todėl, kad jos puoštis aksesuarais mėgsta daug dažniau. Beje, nepamirškime ir mažųjų, nes yra labai daug progų, kuomet tai tampa simboliška ir jautria dovana. Zodiako ženklų pakabukai vaikams gali būti dovanojami gimtadienio proga ar įprasminant svarbų gyvenimo etapą. 

Zodiako ženklų papuošalų priežiūra

Per ilgą laiką papuošalai, ypač sidabro, gali prarasti savo pirminį spindesį, todėl būtina periodinė jų priežiūra. Zodiako ženklų pakabukai moterims sukelia sentimentų, todėl jos linkusios juos kruopščiai prižiūrėti. Zodiako ženklų pakabukai, pagaminti iš sidabro gali būti valomi tiesiog šiam metalui skirtomis servetėlėmis, tai pats paprasčiausias būdas pasirūpinti savo juvelyrika. Jei papuošalas yra stipriau apsinešęs, tuomet galima naudoti specialų sidabrui skirtus skysčius, kurie vos per kelias sekundes, tačiau šį metodą siūloma naudoti ne per dažnai. Aukso zodiako ženklų gaminiai oksiduojasi lėčiau, tačiau jiems kenkia chloruotas vanduo, tad prieš baseino užsiėmimus rekomenduojama papuošalus nusiimti. Auksas prižiūrimas panašiai kaip ir sidabras, tad papuošalus gana pavalyti tam skirta servetėle. 

Zodiako ženklų pakabukai internetu. Kaip įsigyti?

Apsipirkimas internete – viena greičiausių klientų patirčių. Patogūs filtrai, lengvas papuošalų palyginimas bei kainos rėžių nustatymas leidžia daug greičiau atrasti tai, kas džiugins. Zodiako ženklų papuošalai „Goldinga“ pasižymi skirtingu dizainu ir dizainais, todėl čia kiekvienas atras savo skoniui tinkančius papuošalus. Zodiako ženklų pakabukai internetu yra paprastas būdas sutaupyti laiko net logistikai, nes nereikia vykti į parduotuvės, stovėti kamščiuose, o išsirinkti papuošalai atkeliauja tiesiai į namus.

Zodiako ženklų gaminiai dovanoms

„Goldinga“ siūlo ne tik skirtingus skonius atitinkančius papuošalus, bet ir gražias dovanų dėžutes, kurios užsakius zodiako ženklų pakabukus internetu atkeliauja kartu. Jūs galite pasiruošti artėjančiai šventei akimirksniu. Zodiako ženklų pakabukai yra universali dovana, kuri džiugina ne tik jaunus, bet ir vyresnius. Tokia dovana yra individualizuota ir dovanos gavėjas jausis, jog tikrai pagalvojote būtent apie juos, kai rinkote šį papuošalą. Nepamirškime, kad zodiako ženklų gaminiai iš tauriųjų metalų yra ilgalaikė dovana. Jei dovanojate vaikams, tai galite būti tikri, kad šis pakabukas liks aktualus ir ūgtelėjus.