Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 4 000,00 €

Ilgis

Ilgis

Metalas

Metalas

Pynimas

Pynimas

Su brangakmeniais

Su brangakmeniais

Akmuo

Akmuo

Akmens spalva

Akmens spalva

Auksinės grandinėlės

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Auksinės grandinėlės - prabangos ir elegancijos ženklas

Auksinės grandinėlės įsigijimas gali būti puikia investicija tiek į save, tiek į santykius, įteikiant ją artimam žmogui. Šis tauraus metalo dirbinys per amžius išlieka viena universaliausių dovanų.

Kiekviena moteris nori turėti auksinę grandinėlę. Šis nedidelis papuošalas gali savotiškai papildyti bet kurį jos įvaizdį. Jis vienodai tiks tiek prie vakarinės sunkelės, tiek prie oficialaus kostiumo. Priklausomai nuo situacijos, papuošalas suteiks moteriai statuso, pavyzdžiui, per verslo derybas, arba leis jai pasijausti romantiškai, paslaptingai atspindėdamas žvakių šviesą vakarienės metu.

Aukso dirbiniai – tai stiliaus ir prabangos ženklas, giliai įsišaknijęs mūsų kultūroje ir žmonių pasąmonėje. Ką jau ir kalbėti, jei net sapnininke rašoma: susapnavę šio papuošalo įsigijimą patirsime sėkmės finansuose.

Kodėl aukso ir sidabro kaina taip smarkiai skiriasi?

Auksą sunkiau išgauti ir apdirbti nei sidabrą, nes šis metalas gamtoje yra mažiau paplitęs. Taip pat auksiniai papuošalai yra patvaresni.

Kaklo grandinėlėms labiausiai tinka 585 prabos lydiniai. Tai patikimas, ryškus ir spalvingas metalas, kuris pripažįstamas pasaulio standartu. Natūralu, kad aukso kaina yra daug aukštesnė, tačiau tai lemia ir didesnis dirbinių prestižas. Jei norite įteikti mylimam žmogui dovaną, ši investicija bus labai pagrįsta – auksas niekada nepraranda vertės, laikui bėgant jis tik brangsta.

Kaip pasirinkti grandinėlės pynimą?

Dažnai perkant šį papuošalą kyla klausimas – kaip išsirinkti tinkamą aksesuarą, kai pasirinkimas yra toks didelis? Šie prabangos ženklo juvelyriniai dirbiniai skiriasi daugybe savybių: praba, ilgiu, storiu. Vis dėlto, kiekviena moteris ras būtent jai skirtą variantą atsižvelgdama į pynimo stilių. Ieškodami originalumo galime rinktis iš daugybės variantų, kurie padės išreikšti save. Jie vargiai išeis iš mados artimiausiais dešimtmečiais.

Šiandien bismarkas laikomas patvariausiu grandinėlių pynimu. Šie dirbiniai dažnai vis dar yra iš dalies rankų darbo.

Antroje vietoje yra inkaro formos pynimas. Šio tipo grandinėlės sudarytos iš identiškų ovalo formos jungčių. Ji labai primena laivuose naudojamą grandinę.

„Curb“ stiliaus papuošalas išsiskiria originalumu, jis puikiai tiks norinčioms pabrėžti jaunatviškumą. Tuo pačiu jis demonstruoja moters statusą ir pasitikėjimą savimi.

Išskirtinumą, nepriekaištingą eleganciją, graciją puikiai pabrėš „Byzantine“ pynimas. Mėgstamas aukštuomenės moterų, jo puošnus dizainas leis pasijusti tikrąja dama.

„Goldinga“ interneto svetainėje galite rasti dirbinių, pagamintų naudojant šiuos ir kitus pynimo stilius.

Kuri grandinėlė tinka būtent jums?

Norėdami padovanoti ar įsigyti auksinę grandinėlę, vadovaukitės jos būsimos turėtojos amžiumi: jaunoms merginoms labiau tiks plonos grandinėlės, vyresnėms – masyvesni, karolius primenantys dirbiniai. Vyrams tinka vidutinio ar maksimalaus storio grandinės, kurios pabrėš jų vyriškumą.

Jeigu dovanojate grandinėlę mylimai moteriai, verta atsižvelgti ir į jos kūno tipą. Putlesnės krūtinės savininkėms tiks trumpesni variantai, o smulkesnio sudėjimo – ilgesni.

Galima orientuotis ir į veido ovalą. Kvadratinės veido formos savininkėms tiks auksinės grandinėlės iš ovalių jungčių, o apvalaus veido turėtojoms – atvirkščiai, grubesni dizainai.

Dirbiniai su oniksais

Grandinėlės su oniksais – pasaulio mados tendencija. Juodas oniksas yra unikali kvarco atmaina. Tai yra spalvingas, ryškios spalvos brangakmenis, užburiantis savo spindėsiu. Karolius primenančios grandinėlės su oniksais pažadins jų turėtojų moteriškumą ir grakštumą. Šis subtilus ir elegantiškas vėrinys nepaliks abejingų. Tokie papuošalai laikomi vienu romantiškiausių. Tamsus oniksas puikiai tiks su skirtingais drabužių stiliais.

„Goldinga“ internetinėje svetainėje galite rinktis vėrinius su oniksais iš kelių variantų.

Galiausiai, tiek auksas ir auksiniai atspalviai, tiek juoda spalva niekada neišeis iš mados. Grandinėlė yra puiki ir labai maloni investicija.