Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 23,00 € - 258,00 €

Ilgis

Ilgis

Metalas

Metalas

Pynimas

Pynimas

Grandinėlės ant kojos

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Grandinėlės ant kojos

Kartais norisi vasarą pasitikti savo ritmu. Suteikti jai pikantiškumo ir subtilių detalių. Kartais tai gali tapti dailūs perlo auskarai, o kartais, tuo tampa grandinėle ant kojos. Subtilios detalės ne tik pagyvina aprangą, bet ir suteikia gaivią vasarišką nuotaiką.

Grandinėlės ant kojos. Kaip išsirinkti?

Nauji pirkiniai visuomet džiugina, tad tam, kad pirkinys taptų jūsų numylėtiniu, būtina iš anksto apsvarstyti kelis svarbius niuansus.

Grandinėlės ant kojos. Kaip išsirinkti?

Nauji pirkiniai visuomet džiugina, tad tam, kad pirkinys taptų jūsų numylėtiniu, būtina iš anksto apsvarstyti kelis svarbius niuansus.

• Metalas. Pirmiausia išsirinkite, koks papuošalas labiausiai tiktų prie jūsų odos ir turimo aksesuarų garderobo – sidabras ar pasirinkto aukso atspalvis. 

• Dizainas. Norisi ypatingo subtilumo? Rinkinės grandinėles su mažesnėmis detalėmis, kurios taip nekris į akis. Jei žvalgotės papuošalo, kuris neliktų nepastebėtas ir pagyvintų jūsų aprangą, verta rinktis grandinėles ant kojos su masyvesniais ar kabančiais akcentais.

• Ilgis. Renkantis sidabrinę ar auksinę grandinėlę ant kojos būtinai įvertinkite čiurnos plotį. Prieš įsigydami papuošalą būtinai pamatuokite koją ir pasirinkite šiek tiek ilgesnę grandinėlę, jog ji gulėtų patogiai.

Ar šis papuošalas dar madingas?

Grandinėlės ant kojos moterims jau daugybę metų yra tas aksesuaras, kuris buvo greitai pamiltas ir niekada nepamirštas. Šis papuošalas vis dar populiarus ir aktyviai nešiojamas šiltuoju metų laiku. Grandinėlės ant kojos itin dailiai atrodo prie suknelių, sijonų ir paįvairina net maudymosi aprangą.

Patogu ir tai, kad vasarą nereikia prisiminti apie šį aksesuarą net maudynių metu. Kitaip nei paprasta bižuterija, grandinėlės ant kojos nerūdija. „Goldinga“ el. parduotuvėje rasite tik tauriųjų metalų gaminius, kurie tarnaus jums ilgus metus, tad tai yra ilgalaikė investicija.

Grandinėlės ant kojos internetu

Dar paprastesnis būdas įsigyti papuošalus – apsipirkimas internetu. Jūsų patogumui „Goldinga“ yra paruošusi patogų produktų filtravimą ir įvairius kriterijus atitinkančias paieškas. Jūs galite filtruoti grandinėlės ant kojos kainą, metalo tipą ir ilgį, o tai patogiai susiaurins jūsų paiešką ir paliks tik aktualius pasirinkimus. Negana to, apsipirkimas internetu eliminuoja kelionę į parduotuvę, o grandinėlės ant kojos atkeliauja tiesiai į namus. Patogu tai, jog galite į krepšelį prisidėti ir dovanų dėžutes.

Įsimintinos dovanos

Sidabrinės ir auksinės grandinėlės ant kojos gali tapti netikėta ir malonia dovana kiekvienai moteriai. Tai aksesuaras, kurio dažnai galime ir nerasti moters papuošalų dėžutėje, todėl esame tikri, jog ši staigmena bus įvertinta. Vasara tai laikas, kai norisi kurti gaivius aprangos derinukus, kurie sukuria puikų įvaizdi kartu su dėvimais išskirtiniais aksesuarais. 

Grandinėlės ant kojos vaikams ir paaugliams gali tapti puikia gimtadienio ar įgyvendintų mokyklos bei hobio pasiekimų dovana. Nepamirškite, kad sidabro ir aukso grandinėlės ant kojos yra itin ilgaamžės, todėl šis subtilus aksesuaras taps prisiminimu visam gyvenimui.

Auksinės grandinėlės ant kojos. Kaip prižiūrėti? 

Nors sidabro papuošalai yra daug labiau linkę oksiduotis, juos, kaip ir aukso gaminius reikia prižiūrėti. Tam puikiai tinka šiam metalui skirtos servetėlės, kurios yra prisotintos specialaus skysčio, tad dirbinius nuvalo itin greitai. Jei sidabro gaminiams specializuotų servetėlių yra negana, siūlome įsigyti sidabro valymui skirtą skystį, kuris vos per kelias sekundes pašalins susikaupusius nešvarumus ir apnašas.

Grandinėlės ant kojos kaina

Nuo ko priklauso „Goldinga“ gaminių kaina? Yra kelios dedamosios. Pirmiausia svarbu, kokio metalo produktus renkatės. Sidabro gaminiai visuomet yra pigesni nei auksas. Antra, grandinėlės ant kojos kaina priklauso nuo jos svorio. Kuo daugiau metalo naudojama aksesuaro gamybai, tuo gaminio kaina tampa didesnė.