Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 48,00 € - 225,00 €

Dydis

Dydis

Akmuo

Akmuo

Sidabriniai žiedai su brangakmeniais

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Žiedai su brangakmeniais

Tikriausiai, sudėtinga būtų rasti daugiau simbolinės prasmės turintį papuošalą, nei žiedas su brangakmeniu. Aukštuomenei pradėjus puoštis juvelyriniais dirbiniais, žiedas tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Kiekviena mergina laukia tos tobulos akimirkos, kai gaus dovaną, simbolizuojančią amžinybę. Vestuvės, metinės, gimtadieniai taip pat išliks atmintyje ilgam, jei šventei skirtą dovaną žmogus kasdien nešios ant rankos piršto.

Brangakmeniai dar labiau puošia šį juvelyrinį dirbinį. Toks žiedas pabrėš jo turėtojos charakterį ir taps stilingu išvaizdos akcentu. Malonu, kai įvaizdį papildantys aksesuarai keri prabangos blizgesiu.

Interneto parduotuvėje „Goldinga“ galite pasirinkti unikalų žiedą plataus asortimento, kad papuošalo turėtoja jaustųsi ypatingai. Galime pasiūlyti klasikinius brangakmenių pasirinkimus: rubinas, smaragdas, safyras ir deimantas.

Juodasis deimantas

Auksinis žiedas su juodaisiais deimantais ištars svarbiausius žodžius už jus. Šis akmuo keri savo paslaptingumu ir prabanga. Prieš kelis dešimtmečius apie juos net nebuvo žinoma. Pirmieji juodieji deimantai buvo atrasti Brazilijoje, kiek vėliau Afrikoje. Mokslininkai sutaria, jog juodasis deimantas bent 4 milijardais metų senesnis, nei bespalvis. Tikima, kad šių tauriųjų nuosėdų susidaro meteoritų kritimo vietoje. Rinkdamiesi juodąjį deimantą, dovanojate savo išrinktajai gabalėlį žvaigždėto dangaus.

Safyras

Safyras yra galios, išminties ir ištikimybės simbolis. Jo magnetizmas yra siejamas su dangaus stichija. Ne veltui senovėje papuošalus su safyrais nešiojo tik išrinktieji: aukšto rango kunigai, monarchai ir kiti galingieji. Nuostabus mėlynojo safyro grožis ir jo neįprastos savybės ir toliau kelia didelį amžininkų susidomėjimą.

Rubinas

Rubinas – tai aistros ir meilės simbolis. Senovėje buvo manoma, jog šis akmuo pabrėžia gerąsias žmogaus savybes, skatina jį tobulėti. Dėvėti rubiną anksčiau reiškė būti vertam pasitikėjimo ir pagarbos. Tikima, jog papuošalai su šiuo brangakmeniu tinka stiprios valios žmogui. Dovanoti rubiną – tai parodyti meilę, pasitikėjimą ir dėkingumą mylimam žmogui.

Smaragdas

Smaragdus vadina išminties, tiesos ir laimingos meilės akmeniu. Šių žiedų su brangakmeniais istorija prasidėjo prieš 4 tūkst. metų civilizacijos lopšyje – Babilone. Be to, yra žinoma, jog šį brangakmenį ypatingai mėgo Kleopatra. Indijos kultūroje smaragdas reiškia brandžią meilę. Sodri žalia spalva taip pat įkūnija gyvybingumą, o vestuvių žiede esantis smaragdas yra šeimos pradžios simbolis.