Auksinės apyrankės

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Auksinės apyrankės

Aksesuaras, kuris negali likti nepastebėtas – tai apyrankė. Jis lydi mus kiekviename rankų moste, kiekviename pasisukime. Tai aksesuaras, kuris traukia akį ir papildo bet kokią aprangą. Subtili plona grandinėlė, išskirtinis pynimas, o galbūt ryškesni padailinimai? Visa tai rasite „Goldinga“ asortimente.

Kokią auksinę apyrankę pasirinkti? 

„Goldinga“ el. parduotuvėje galite rasti ne vieną dešimti dailių auksinių papuošalų, tad kyla klausimas, kaip išsirinkti labiausiai tinkančią apyrankę? Pirmiausia nuspręskite, kokio dizaino gaminio norite – modernios auksinės apyrankės su įmantriu pynimu ir dekoracijomis, o galbūt klasikinės grandinėlės, kuri paryškintų elegantišką jūsų riešą. Antra, pirkdami auksinę apyrankę internetu būtinai atkreipkite dėmesį į jos ilgį.

Per ilgą apyrankę galima sutrumpinti, tačiau per trumpas gaminys sukels daugiau nepatogumų. Trečia, apsispręskite, kokio metalo aukso papuošalas jus labiausiai pradžiugintų. Ar tai būtų sidabras, auksas, o galbūt skirtingų jo atspalvių derinys. Ketvirta, pagalvokite, su kuo šį papuošalą derinsite, taip galėsite pasirinkti ne tik dizainą, bet ir papuošalo storį. Na, ir galiausiai, auksinės apyrankės kaina – apsibrėžkite savo biudžetą. 

Auksinės apyrankės moterims. Ar galima nešioti ant kojos?

Vasaros metu apyrankės ant kojos tampa dar vienu pikantišku aksesuaru. Tokiam sprendimui siūlome rinktis plonesnes apyrankes, kurios gali būti dekoruotos įvairių spalvų akmenimis arba papildomais kabančiais atributais, kurie suteikia dinamikos. Svarbiausia, ką šiuo atveju reikėtų apgalvoti – tai jūsų kojos apimtis. Prieš užsisakydami gaminį pamatuokite čiurną, jog išsirinktumėte tokio ilgio auksinę apyrankę, kuri patogiai laikytųsi ant jūsų kojos.

Auksinės apyrankės vyrams

Gali atrodyti, kad auksines apyrankes dažniausiai nešioja moterys, tačiau šis aksesuaras yra pamėgtas ir vyrų. Jie įprastai mėgsta rinktis masyvesnes ir grubesnio pynimo apyrankes, kurios pabrėžtų vyriškumą. Auksinė apyrankė vyrams gali būti puiki dovana, kuri yra ne tik ilgaamžė, bet ir puiki investicija. Juk taip malonu parodyti meilę su vertingomis dovanomis.

Auksinės apyrankės kaina

Gali kilti klausimas nuo ko priklauso auksinės apyrankės kaina? Ji priklauso nuo trijų esminių aspektų: metalo, svorio ir dekoro elementų. Aukso papuošalai bus gerokai brangesni nei sidabro, tačiau jie kartu yra ir vertingesnė investicija. Antras parametras yra svoris. Kuo metalo papuošale yra daugiau, tuo auksinės apyrankės kaina yra didesnė. Kainai įtakos taip pat turi ir dekoro elementai. Jei apyrankė yra dekoruota akmenimis: cirkoniu ar deimantais, apyrankės kaina gali varijuoti. 

Auksiniai papuošalai tinka bet kokiai progai

Auksas yra tapęs klasika. Jo gaminiai yra itin lengvai priderinami prie bet kokios aprangos. Nereikia pamiršti, kad auksinė apyrankė yra tas papuošalas, kuris gali pagyvinti ne tik dalykinį kostiumėlį bet ir prabangią suknelę.

Ne retai šie auksiniai gaminiai yra pasirenkami kaip dovana. Auksinės apyrankės moterims yra puikus sprendimas gimtadienio, sukakties ar kita ypatinga proga. O kartais juk net nereikia progos, jog palepintumėte savo mylimą moterį. Nepamirškite, kad tokia dovana yra ilgaamžė, todėl dar ilgai primins apie malonią jūsų staigmeną.

Auksinės apyrankės derinimas

Jei svarstote, su kokiais papuošalais galima derinti auksines apyrankes, tai  pirmiausia siūlome atkreipti dėmesį į papuošalo stilių. Jei tai subtili ir plona apyrankė, ji tiks su kitokių tekstūrų gaminiais, o ir su auskarais bus lengva suderinti. Jei apyrankė yra masyvi, turi išskirtinius raštus, ornamentus ir dekoracijas, siūlome įsigyti papuošalų komplektą, kuris savo stilistika papildytų viena kitą. Jei sudėtinga išsirinkti papuošalų derinius, visuomet galite kreiptis į mus dėl patarimo.