Sidabrinės grandinėlės

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Sidabrinės grandinėlės

Sidabrinė grandinėlė – vienas populiariausių ir šiuo metu aktualiausių moterų papuošalų. Šios puošmenos dėka damos nuo seno stengėsi pabrėžti savo patrauklumą, skonį ir socialinę padėtį.

Papuošalai su sidabru turi ilgametę istoriją. Juo mėgo puoštis kilmingieji, tam tikrais laikotarpiais jis buvo valdžios simboliu. Buvo tikima, jog sidabras turi dangiškąją mėnulio energiją. Kartais šio tauraus metalo dirbiniai buvo vertinami labiau už auksą, o kelios eilutės iš Senojo testamento byloja apie jo išskirtinumą.

Šiai dienai sidabras yra labai populiarus dėl savo prieinamumo, tačiau ne mažiau vertingas, nei anksčiau. Šiandien kiekvienas vyras gali įteikti savo mylimajai tokią dovaną. Tiesa, yra tam tikrų smulkmenų, kurias verta žinoti prieš perkant šį papuošalą – juk atspėti tai, ko geidžia mylimos moters širdis, yra išties nelengva.

Kaip išsirinkti tobulą grandinėlę?

Šiandien galima rinktis įvariausio stiliaus sidabrines grandinėles. Pirmiausia, verta atkreipti dėmesį į dirbinio ilgį. Populiariausias variantas merginoms – 50 cm (negilaus dekolte lygis). Vyriški modeliai yra šiek tiek ilgesni.

Prieš perkant grandinėlę, verta apsispręsti, kokioms progoms renkatės tam tikrą modelį. Kasdieniam nešiojimui puikiai tiks „anchor“ tipo pynimas. Šventėms aktualesnės bus įmantresnės technikos juvelyrikos dirbiniai – kolje tipo, su perlų intarpais ar dvigubos grandinėlės su pakabukais.

Jeigu renkatės dirbinį pakabuko nešiojimui, svarbu žinoti, jog pakabuko svoris neturėtų būti didesnis nei pačios grandinėlės. Tinkamiausiais pynimas pakabuko nešiojimui – taip pat „anchor“.

Sidabras ir perlai – prabangos etalonas

Jeigu trokštate kažko ypatingo, madingo ir prabangaus, siūlome atkreipti dėmesį į sidabrines grandinėles su perlais. „Goldinga“ turi platų šių papuošalų pasirinkimą.

Griežtą įvaizdį atgaivins grandinėlė, ant kurios suverti skirtingo dydžio balti, pilki ir juodi perlai. Primenantis karolius vėrinys padeda moteriškumui ir švelnumui skleistis, juk perlai – išskirtinai moterų puošmena, juos taip pat vadina karališko etiketo dalimi.

Madingai ir žaismingai atrodys grandinėlė su baltojo perlo intarpais. Klasikos mėgėjams yra specialiai sukurtas grandinėlės su baltaisiais perlais modelis. Prabanga ir išskirtinumu pasižymi ilgesnė grandinėlė su juodais perlais. Interneto parduotuvėje „Goldinga“ galite rinktis skirtingo ilgio ir karoliukų dydžio variantus.