Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 4 000,00 €

Ilgis

Ilgis

Metalas

Metalas

Pynimas

Pynimas

Akmuo

Akmuo

Grandinėlės vyrams

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Grandinėlės vyrams

Kartais žmonės yra linkę manyti, kad vyrai atsainiau žvelgia į aksesuarus ar bendrą įvaizdį, tačiau papuošalus jau nuo seno nešiojo net didikai. Tai ilgą laiką buvo kilmės ir turto simbolis. Dabar tai tapo saviraiškos įrankiais, kuomet galima kurti savitą stilių ir atspindėti save.

Kaip išsirinkti grandinėlę vyrams?

Gausiame asortimente yra nesudėtinga pasimesti, todėl norime jums padėti atrasti būtent to, ko ieškote. Rekomenduojame atsižvelgti į kelis esminius kriterijus, kurie apribos jūsų paiešką.

• Stilius – vienos grandinėlės vyrams yra klasikinio stiliaus, o kitos subtiliai modernios. Pirmiausia nuspręskite, kokio stiliaus papuošalas geriausiai tiks prie jūsų stiliaus ir turimo aprangos garderobo.

• Medžiagos – grandinėlės vyrams gali būti sidabrinės, auksinės ar net pagamintos iš odos bei kitų pinamų medžiagų. Taurusis metalas gali būti patvaresnis, tačiau kainos prasme pintiems aksesuarams pakanka mažesnio biudžeto.

• Dizainas – kalbant apie auksines ar sidabrines grandinėlės vyrams, verta pagalvoti, koks dizainas derėtų prie jūsų asmenybės ir aprangos. Siauresni papuošalai yra elegantiškesni ir labiau dera prie klasikinio stiliaus, storesnės grandinėlės pritraukia daugiau dėmesio ir gali  būti dėvimos su laisvalaikio drabužiais. Verta atkreipti dėmesį ir į metalinių apyrankių pynimo raštus. Vieni jų labiau klasikiniai, kiti įmantresni su nematytais persipynimais ar ornamentais. Prabangiausiai atrodo kelių aukso rūšių: balto ir geltono/rožinio aukso dizainas. Jei mėgstate jaunatvišką stilių, tuomet verta pagalvoti apie pintas grandinėles vyrams su sidabro užsegimais. 

Apsvarstę šiuos kriterijus jūs atmesite daugybę aksesuarų variantų ir galėsite savo paiešką susiaurinti. 

Kokia kaina yra normali?

Optimali apyrankės kaina priklauso nuo kelių kriterijų: medžiagos iš kurios papuošalas pagamintas ir aksesuaro svorio. Įprastai auksinės grandinėlės vyrams yra pati brangiausia alternatyva, tačiau ji dažnai yra pati prabangiausia. Vidutinis kainos lygis tenka sidabrinėms grandinėlėms. Jos kartu yra ir dailios, ir ilgaamžės. Pigiausia alternatyva – odos ir kitų medžiagų pintos apyrankės, kurios yra lengvos ir jaunatviškos. Taigi, grandinėlės vyrams kaina gali svyruoti nuo skirtingų aspektų, tad pirmiausia siūlome nusistatyti, ko ieškot ir tuomet rinktis iš esamos pasiūlos ir biudžeto plano.

Grandinėlės vyrams internetu

Norisi sutaupyti laiko ir pinigų? Apsipirkimas internetu yra patogiausia būdas. Kodėl? Pirma, jūs galite filtruoti visą asortimentą ir rinktis tik iš tų grandinėlių vyrams, kurios atitinka jūsų lūkesčius. Patogu tai, jog galite nustatyti net biudžeto lubas, tad nešvaistysite laiko tuščioms paieškoms. Antra, grandinėlės vyrams internetu užsakomos ir pristatomos yra itin greitai, todėl net jei šventė jau čia pat, jūs galite operatyviai gauti savo dovaną tiesiai į namus. Trečia, jums nereikės gaišti laiko kelyje ar net kamščiuose, o užsakymą pristatysime jūsų nurodytu adresu. Ir galiausiai, kartu su išsirinkta grandinėle vyrams jūs galite pasirinkti ir dovanų dėžutę patogiam dovanos supakavimui. Tikriausiai būtų sunku rasti argumentų, kodėl būtų verta važiuoti į parduotuvę, tiesa?

Grandinėlės vyrams – įsimintina dovana

Ypatingomis progomis norisi sau brangius vyrus palepinti. Nesvarbu ar tai vestuvių metinės, tėčio gimtadienis ar brolio vardadienis – jūs galite juos nustebinti ilgaamže stilinga dovana, kuri papildys jų stilių. Rinkdamiesi dovaną siūlome atkreipti dėmesį į jūsų artimojo gyvenimo būdą bei aprangą ir apsvarstyti jau įvertintus grandinėlių kriterijus: stilių, medžiagą, dizainą ir biudžetą. Rinkite ne tik tai, kas gražu jums, bet ir tai, kas derėtų su žmogaus gyvenimo būdu ir stiliumi. Grandinėlės vyrams yra daili ir sentimentali dovana, kasdien priminsianti apie jūsų dėmesį ir meilę.