Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 21,00 € - 735,00 €

Metalas

Metalas

Sąsagos vyrams

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Sąsagos vyrams

Pirmosios rankogalių sąsagos buvo sukurtos XVII amžiuje, tačiau jos dar ilgą laiką nebuvo populiarios. Įdomu tai, kad sąsagos vyrams tapo aktualios vystantis marškinių gamybai ir jau XVIII amžiaus pabaigoje pradėjo užimti reikšmingą vietą vyrų garderobe. Pagrindinė marškinių funkcija tuo metu buvo apsaugoti vyro kūną nuo sąlyčio su šiukščiais išoriniais drabužiais, tokie kaip švarkai.

Pasibaigus viduramžiams į marškinius buvo pažvelgta kitu kampu, jie imti dekoruoti papuošimais ir siuvinėjimais. Populiarumo bangą vyriškos sąsagos patyrė XIX a. viduryje. Pirmiausia jos buvo įperkamos tik vidutinės ar aukštesnės kategorijos pajamas gaunantiems žmonėms, o ilgainiui sąsagos vyrams buvo pradėtos gaminti masiniu būdu ir tapo prieinamos visiems.

Sąsagos vyrams. Kaip išsirinkti?

Pirmiausia būtų patogu nuspręsti ar kokio metalo sąsagų ieškote? Jūs galite rinktis iš auksinių ir sidabrinių sąsagų vyrams. Pasirinkimas priklauso nuo turimų drabužių, jūsų skonio ir biudžeto, kurį planuojate skirti šiam pirkiniui. Antra, verta pagalvoti, kokio dizaino sąsagos jums aptinka.

Galbūt rinksitės švelnias ir neutralias formas, mažai dekoro, tai kas kuo arčiau klasikos, o galbūt priešingai, norite modernumo, tad rinksitės įmantresnes formas ir įdomius sąsagų raštus ir formas. Mes rekomenduojame įsigyti sąsagas vyrams internetu. Kodėl? Nes taip paprasčiau matyti pasirinkimo visumą, valdyti numatytą biudžetą ir paprasčiau gauti užsakymus – tiesiog į namus. „Goldinga“ el. parduotuvėje rasite skirtingą sąsagų pasirinkimą.

Kiek kainuoja šis aksesuaras?

Apie finansinius aspektus galvoja daugelis iš mūsų, todėl verta aptarti ir sąsagų vyrams kainą. Didžiausia įtaką kainai daro tai, iš kokio metalo jos pagamintos. Savaime suprantama, kad ausinis produktas kainuoja daug daugiau nei sidabrinis, todėl „Goldinga“ pasirinkimas leis atrasti tiek auksinių, tiek sidabrinių sąsagų vyrams.

Kartais žmonės renkasi vardinius aksesuarus, tačiau nereikia pamiršti, kad tokie pirkiniai būna ženkliai brangesni, o kartais ir mažiau kokybiškesni. Pirkdami sąsagas vyrams iš juvelyrinės parduotuvės būsite tikri, kad įsigyjate ilgaamžį ir kokybišką gaminį.

Ar galima sąsagas vyrams dovanoti?

Sidabrinės ar auksinės sąsagos vyrams yra praktiška ir delikati dovana. Jei vyras mėgsta dėvėti marškinius, jis ne retai jau turi vieną ar kelias sąsagų poras, tačiau tai neturi būti priežastis persigalvoti. Vyrai kaip ir moterys, mėgsta turėti skirtingus daiktus ir juos keisti pagal esamas progas.

Prabangių sąsagų vyrams kaina gali būti didesnė, todėl jie ne visada ryžtasi tokias pirkti patys, o jūsų dėmesingumas gali nepaprastai nustebinti. Pirkdami sąsagas vyrams internetu, galite įsigyti ir dovanų dėžutes, todėl akimirksniu paruošite staigmeną nė neišėjusi iš namų. Moteris ne retai laužo galvą, ką padovanoti savo vyrams, tad sąsagos vyrams yra vienas iš praktiškų, tačiau sentimentalių dovanų. 

Visuomet patariame įvertinti vyro stilių prieš perkant dovaną. Kodėl tai svarbu? Jei vyras labiau mėgsta modernesnius sprendimus savo aprangoje, tikėtina, kad drąsios ir jaunatviškos sąsagos jam paliks daug didesnį įspūdį.  Na, o jeigu vyras dirba dalykinėje srityje, marškinius nešioja kasdien ir darbe aprangos kodas gana formalus, jis labiau vertins klasikines, prabangesnes, ne retai aukso, sąsagas vyrams.

Net ir tie, kurie rečiau nešioja marškinius, juos užsideda specialiomis progomis, tad bent vienas sąsagas vyrams turėti būtina. Tai praktiška dovana, o tokias vyrai dažniausiai mėgsta. Taip pat gera dovana tai gali tapti ir jaunimui, nes jie yra linkę optimizuoti biudžetą, neskiria pinigų tokiems prabangos pirkiniams. Taigi, kad ir kokio amžiaus vyrui dovanosite sąsagas, tai bus dėmesingas pasirinkimas.