Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 13,00 € - 713,00 €

Metalas

Metalas

Pakabukai vyrams

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Pakabukai vyrams

Vyrai vis dažniau įveda aksesuarus į savo aprangą. Nors ilgus metus vyriški kaklo papuošalai turėjo simbolinę reikšmę – rodė statusą, apdovanojimus ir pasiekimus, tačiau ilgainiui pakabukai vyrams tapo stiliaus ir saviraiškos dalimi. Dabar ne retai galime sutikti vyrą, kuris nešioja kaklo papuošalus, kurie tapo jų amuletais ir sėkmės nešėjais, o kartais byloja apie įveiktas gyvenimo kliūtis. Pakabukai vyrams tampa vis dažnesne dovana.

Ką verta žinoti apie pakabukus vyrams?

Kaklo papuošalų nešiojimas ne retai atspindi tam tikrą vyro stilių. Nors juos renkasi ir klasikos mėgėjai, dažniau pakabukai patinka laisvesnį stilių dėvintiems vyrams. Jie daug lankstesni vyriškų pakabukų formoms ir stiliams.

„Goldinga“ el. parduotuvėje rasite net kelių tipų kaklo papuošalus. Plokštelės tipo pakabukai yra vieni populiariausių. Jose galima graviruoti žodžius, inicialus, svarbias datas, primenančias apie išgyventus įvykius, todėl toks pakabukas vyrams tampa dar brangesnis. Šios plokštelės gali būti skirtingų metalų, dydžių ir kabinami ant skirtingo storio bei ilgio grandinėlių, taip išgaunant visiškai skirtingą stilių. Antra kategorija pakabukų vyrams yra kryžiai. Juos mėgsta tikintys žmonės arba tie, kuriems patinka religinė simbolika. „Goldinga“ svetainėje rasite skirtingų stilių kryželius – klasikinius, minimalistinius ir modernius. Pas mus galima rinktis iš skirtingų metalų (aukso bei sidabro) ir net modernių sprendimų. Na, ir galiausiai yra modernūs figūriniai pakabukai, kurie yra labiau specifiški ir atliepia skirtingus poreikius. Itin patogu rinktis pakabukus vyrams  internetu. Taip jūs iškarto matote visą asortimentą, kaina ir galite eliminuoti tam tikrus pasirinkimus naudodamiesi specialiais filtrais. 

Kokį pakabuką vyrams dovanoti?

Mes savo klientams patariame produktus rinktis įsivedus svarbius kriterijus. Pirmiausia apsvarstykite dizainą (kurį aptarėme praeitame klausime), tuomet galėsite judėti pirmyn sumažinę pasirinkimo amplitudę. Antra, kviečiame nuspręsti pirksite aukso ar sidabro pakabuką vyrams. Žinoma pakabuko vyrams kaina priklauso nuo metalo tipo, tad trečia, turite apgalvoti ir skiriamą biudžetą. Nepamirškite, kad pakabukas reikalauja įsigyti ir grandinėlę, tad susiskirstykite savo finansus. Galiausiai apsvarstykite pakabuko dydį. Ar norisi masyvaus, gerai matomo papuošalo, o galbūt jį dėvės po rūbais ir jums svarbiausia žinoti, jog jis ten yra, tad rinksitės minimalesnį aksesuarą.

Vadovaujantis visais šiais kriterijais patogiausia yra rinkti pakabukus vyrams internetu, nes galite lengvai filtruoti prekes, matyti visą asortimentą ir greičiau nuspręsti, ką norite įsigyti. „Goldinga“ suteikia galimybę kartu su papuošalais įsigyti ir dovanų dėžutę, tad visą būtiną dovanos atributiką gausite būdami namuose.

Pakabukai vyrams. Kaip suteikti jiems simboliką?

Kai dovanojame dovaną, dažnai staigmena atkeliauja su istorija. Jei jūsų dovanos motyvas bus įkvepiantis, tikėtina, kad ši staigmena įgaus visiškai kitokią prasmę dovanos gavėjo akyse. Kai kurie pakabukai vyrams gali būti ir graviruojami, o tai suteikia išskirtinumo bei autentiškumo. Juk tokį, graviruotą pakabuką, turės tik vienas žmogus ir papuošalas iš karto įgaus itin asmenišką ir jautrią prasmę. Verta nepamiršti, kad svarbiausia ne kaina, o emocija, tad net pakabukas vyrams gali sukelti sentimentalumą ir prisirišimą. Na, ir galiausia, yra dovanos proga. Jei pakabukas vyrams įteikiamas esant specialiai progai, reikšmingai ir išskirtinei dienai, neabejojame, kad ši dovana pasieks širdį ir kur malonias asociacijas. 

„Goldinga“ asortimentas sudarytas taip, jog atlieptų pačius populiariausius poreikius ir suteiktų galimybę pakabukus vyrams internetu įsigyti daug paprasčiau ir greičiau. Jei turite klausimų dėl kaklo papuošalų, kreipkitės į mus ir būtinai patarsime, kuris pasirinkimas labiausiai atlieptų jūsų lūkesčius.